Technologijos – Welldent

Technologijos

GRĮŽTI

Kviečiame susipažinti su mūsų klinikoje naudojamomis aukščiausio lygio technologijomis:

Diagnostikos ir gydymo technologijos

Puikiai žinome, kad sveikata prasideda nuo tikslios diagnostikos ir laiku pritaikyto gydymo. Būtent todėl naudojame šias pažangias technologijas:

 • ICON (Vokietija) – pirminio ėduonies gydymo ir baltų, rusvų bei gelsvų dėmių nuo dantų paviršių šalinimo sistema, pasižymi mikroinvaziniu (audinius tausojančiu) principu.
  Ši infiltracinė sistema be dantų gręžimo taikoma esant ankstyvąjam ėduonies pažeidimui, po breketų sistemos nuėmimo matomoms balkšvai gelvoms dėmėms šalinti, dantų fluorozės paveikties paviršiams „maskuoti“.
  Procedūra yra neskausminga, o jos metu aplikuojamos specialios impregnuojančios medžiagos atstato pažeisto danties paviršiaus struktūrą. Derva neturi spalvos, todėl gali būti naudojama visiems danties atspalviams, išsaugojat vientisą estetinį vaizdą.
  ICONsistema veiksminga, kai pirminis ėduonis yra pažeidęs tik viršutinį emalį ir pirmąjį dentino trečdalį . Gilesni dentino pažeidimai gydomi plombuojant dantis. 
  DMG ICON sistema vis labiau populiarėja visame pasaulyje, nes šios procedūros metu galima išsaugoti sveikus daties audinius, o pažeisto danties nereikia „gręžti“. Taip pat sutaupoma laiko, nes vieno apsilankymo  metu galima aplikuoti tiek dantų, kiek yra pažeidimų. Ši  procedūra yra ganėtinai paprasta, visiškai neskausminga, o rezultatas džiugina jau po pirmos procedūros. 
 • Planmeca ProMax® 3D Plus – tai aukščiausius standartus atitinkantis, modernus kompiuterinis tomografas, naudojamas tiksliai diagnostikai ir pažangiam gydymui. Ši inovacija padeda atlikti skaitmenines panoramines burnos nuotraukas (ortopantomogramas), konusinio pluošto kompiuterines tomogramas, skenuojame plokšteles, atspaudus, modelius. Saugi pacientui technologija, užtikrinanti greitus rezultatus su itin minimalia apšvitos doze.
 • Epic 10 – neįtikėtinai universalus diodinis lazeris, skirtas minkštųjų burnos audinių gydymui ir šypsenos estetikai. Lazeris ypač vertinamas dėl plačių panaudojimo galimybių. Ši technologija naudojama atliekant burnos chirurgijos procedūras, gydant periodonto ligas, atliekant endodontinį (dantų šaknų kanalų) gydymą, malšinant skausmus. Taip pat – profesionalios burnos higienos ir net dantų balinimo metu! Epic 10 – bene pažangiausias lazeris rinkoje, pasižymintis tiksliu pjūviu, greičiu ir precizika. Džiaukitės geriausiais gydymo rezultatais!
 • iLase – kompaktiškas, tačiau labai galingas lazeris, skirtas minkštųjų audinių gydymui. Ši technologija nepamainoma atliekant burnos chirurginį gydymą, taip pat periodontologijoje, endodontijoje.
 • GalvoSurge – dantų implantų valymo sistema, skirta greitam ir veiksmingam periimplantitų gydymui. Šios technologijos dėka, nuo į kaulą įsriegto implanto galima pašalinti biologinę plėvelę ir efektyviai užkirsti kelią pavojingoms infekcijoms. Tai universali sistema, tinkanti bet kokio dizaino ir išmatavimų implantams.

Profesionali burnos higiena

Puikiai žinome, kad sveikata prasideda nuo tikslios diagnostikos ir laiku pritaikyto gydymo. Būtent todėl naudojame šias pažangias technologijas:

 • Airflow Prophylaxis Master – nepriekaištingai profesionaliai burnos higienai skirtas aparatas, patogus gydytojui, komfortiškas pacientui. Vandens temperatūra ir vibracijos stiprumas yra reguliuojami, todėl burnos higiena nesukelia nemalonių pojūčių. Visi higienos procesai integruoti viename aparate: skaleris, sodapūtė, periovalymas su glicinu, Air-flow (dantų paviršiaus poliravimo) ir Perio-flow (podanteninio gydymo) technologijos, geriausiems rezultatams ir patikimai dantų bei burnos apsaugai.
 • Piezon Master 700 – aparatas, skirtas veiksmingai burnos higienai. Viename aparate integruotos technologijos (skaleris, sodapūtė, Air-flow sistema ir kt.) užtikrintai ir be skausmo pašalina mineralizuotas dantų apnašas, pigmentines dėmes, tausoja dantų emalį, suteikia gaivų burnos kvapą ir patikimą apsaugą nuo dantų ėduonies bei kitų ligų. Įrenginyje yra daugiafunkcinis pedalas ir jutiklinis skydelis, leidžiantis patogiai reguliuoti aparato veikimą ir nustatymus bei automatinė valymo sistema, kuri užtikrinta aukščiausius higienos standartus ir ilgaamžiškumą.
Endodontinis gydymas:

Dantų šaknų kanalų gydymas reikalauja ne tik profesionalios gydytojo rankos, bet ir manevringų, itin tikslių gydymo instrumentų. Siekdami užtikrinti sėkmę, gydymą atlikti greičiau ir minimalizuoti pergydymo riziką, endodontinio gydymo metu naudojame šias pažangias technologijas:

 • Leica M320 – naujausios kartos odontologinis mikroskopas, kuriam būdingos aukščiausios kokybės optinės savybės. Mikroskopuojant, operacinis laukas apšviečiamas ryškia LED šviesa, o matomą vaizdą galima padidinti iki 40 kartų. Tokiu būdu matome smulkiausias anatomines struktūras, o gydytojo darbas tampa tikslesnis ir ergonomiškesnis. Mikroskope yra įdiegta pilnos raiškos HD kamera, suteikianti galimybę parodyti ir paaiškinti procedūras pacientui, išsaugoti ir vėliau analizuoti gautus vaizdus.
 • Root ZX II – šaknies viršūnės ieškiklis, gaminamas japonų kompanijos Morita. Šis instrumentas pelnytai tituluojamas kaip vienas tiksliausių viršūnės ieškiklių pasaulyje. Root ZX II leidžia nustatyti dantų šaknų kanalų ilgį net 97,5% tikslumu! Aparatas specialiu kabliuku kabinamas už paciento lūpos ir jungiamas prie endodontinio instrumento, matavimų duomenys pateikiami šviesos diodų (LED) ekrane.
 • X-Smarta Plus (Dentsply Sirona) – tai mašininių endodontinių instrumentų variklis. Šiuo varikliu galima kontroliuoti instrumentų sukimo kryptį, jėgą ir greitį. Tai leidžia tiksliau ir greičiau suformuoti dantų šaknų kanalus, garantuoja didesnį saugumą, minimalizuoja instrumento atsidalinimo kanale rizika.
 • Calamus Dual (Dentsply Sirona) – dantų šaknų kanalų pildymo medžiagos (gutaperčos) kaitinimo aparatas. Šiuo aparatu gutaperčą galima įkaitinti iki 220°C. Pašildyta gutaperča tampa taki, todėl užpildo kanalą net trijose dimensijose, pasiekia net smulkiausius kanalų atsišakojimus. Aparatą sudaro konsolė, kurioje galime reguliuoti gutaperčos tekėjimo greitį ir kaitinimo temperatūrą, bei du antgaliai skirtingoms kanalų pildymo procedūroms.

Welldent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.