Vaikų dantų gydymas – Welldent

Vaikų dantų gydymas

GRĮŽTI

Dantis prižiūrėti reikia vos išdygus pirmajam dantukui. Vaikams yra skirti minkšti dantų šepetėliai, kurie būna ryškiaspalviai, su įvairiais paveikslėliais, kad dantų valymas būtų ne kančia, o pramoga. Vaikams iki 6 metų dantis valytis turi padėti tėvai.

Nesveikų dantukų požymiai:
  • pakitusi dantuko spalva;
  • atsiranda dėmės ant dantų;
  • dantų skausmas.
Vaiko paruošimas pas odontologą


Daugelis bijo lankytis pas odontologą – tiek vaikai, tiek suaugusieji. Neretai vaikai perima baimę iš savo tėvų, todėl labai svarbu, kad tėvai rodytų tinkamą pavyzdį. Vaikus reikia sudominti, o ne išgąsdinti. Dažna klaida, kurią kartoja daugelis tėvų, tai sakymas vaikui, kad nebijotų, kad jam neskaudės. Išgirdęs tokius žodžius, vaikas iškart jaučia grėsmę. Tėveliai turėtų vaikams žaismingai papasakoti apie odontologo darbą, pasakyti, kad gydytojas apžiūrės dantukus ir juos suskaičiuos. Jeigu su vaiku niekaip neišeina susitarti, yra galimybė atlikti sedaciją. Sedacija – tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas ir raminimas.

Silantai

Vaikų dantų ėduonis – opi problema. Dantų silantavimo procedūra padeda sumažinti dantų ėduonies atsiradimo tikimybę. Silantai – tai skysta plombinė medžiaga, nuolatiniai krūminiai dantys apsaugomi nuo ėduonies. Padengus dantis silantais, į dantyse esančias vageles nepatenka bakterijos. Silantavimas atliekamas 6-14 metų vaikams. Ši paslauga yra finansuojama PSDF lėšomis tose įstaigose, kurios sudariusios sutartį su TLK dėl tokios paslaugos teikimo.

Welldent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.