Dantų protezavimas

GRĮŽTI


Šiomis dienomis dantų protezavimas skirtas ne tik dantų atstatymui, bet ir žavios, estetiškos šypsenos kūrimui, kuomet danties nebeįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Estetinis dantų protezavimas paprastai atliekamas priekinių dantų srityje, siekiant pakoreguoti jų formą, spalvą, panaikinti tarpelius tarp dantų ar keičiant senas, netikslias restauracijas.

Estetiniui protezavimui dažniausiai naudojama bemetalė keramika arba cirkonis. Šios medžiagos padeda sukurti ypač estetiškai ir natūraliai atrodančius dantis. Be to, jos yra atsparios nusidėvėjimui ir tarnauja ilgą laiką. Atsižvelgiant į individualų atvejį, protezavimo būdai gali būti įvairūs: laminatės, vainikėliai, užklotai, cirkonio oksido keramikos vainikėliai ir kt. Visus protezus gamina dantų technikai laboratorijoje.


Estetinis protezavimas ir estetinis plombavimas – panašios procedūros. Tačiau estetinis protezavimas skirtas esant didesniems defektams. Kai dantis yra stipriai pakeitęs spalvą, patamsėjęs, dažniausiai restauracija atliekama cirkonio keramikos protezais.

Procedūros eiga

Atliekant estetinį protezavimą, visų pirma pašalinami nereikalingi danties audiniai. Tuomet jie yra atkuriami danties spalvą atitinkančiomis medžiagomis. Procedūra yra atliekama vieno arba kelių vizitų metu, priklausomai nuo to, kiek dantų yra protezuojama. Estetinis protezavimas – neskausmingas, efektyvus ir saugus metodas turėti nuostabią šypseną.

Welldent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Rekomenduojami gydytojai