Profesionali burnos higiena

GRĮŽTI

Mūsų klinikoje profesionali burnos higiena atliekama naudojant aukštos kokybės medžiagas bei technologijas, padedančias pasiekti puikius rezultatus. Reguliarūs apsilankymai pas burnos higienistą, 1-2 kartus per metus, gerina burnos sveikatą ir formuoja tinkamus individualios burnos higienos įgūdžius. Procedūrą rekomenduojama atlikti tiek profilaktiškai, tiek prieš dantų gydymą, estetinį plombavimą, ortodontinį gydymą (breketų sistema), chirurgines dantų operacijas ir rovimą bei balinimą.

Procedūros nauda:
  • pašalinami dantų akmenys;
  • sumažėja gleivinės ir periodonto ligų tikimybė;
  • dantys apsaugomi nuo ėduonies pažeidimų;
  • pagerinama dantenų būklė;
  • gaivus burnos kvapas;
  • švaros pojūtis burnoje;
  • baltesni dantys.
Procedūros eiga:

Burnos higienos procedūra atliekama su optika ir LED apšvietimu. Padidintas vaizdas leidžia kruopščiau ir tiksliau atlikti procedūrą. Naudojant EMS Air-Flow MASTER PIEZON® ultragarsinį skalerį ir savaime pasiaštrinančius specialaus lydinio rankinius instrumentus, lengvai ir be skausmo pašalinamos dantų apnašos ir akmenys. Dantų šaknų (cemento), tamsių danties dėmių ir kabančių plombų poliravimui  naudojamas inovatyvus kompozitinis poliruoklis, kuris lygina dantų paviršių jo nepažeisdamas bei užtikrina ilgesnį dantų švelnumą. Naudojant  Air-flow (dantų paviršiaus poliravimo) ir Perio-flow (podanteninio gydymo) technologijas, kokybiškai atliekama profesionali burnos higiena, kuri užbaigiama dantų poliravimu specialiomis remineralizuojančiomis pastomis ir bakterijų nukenksminimu (dekontaminacija) Biolase Epic lazeriu. Rezultatas jaučiamas iškart po procedūros, kuris užtvirtinamas probiotikų (gerųjų burnos bakterijų) invazija.

Siekiant geriausių rezultatų, klinikoje naudojame šias priemones:

  • Airflow Prophylaxis Master – nepriekaištingai profesionaliai burnos higienai skirtas aparatas, patogus gydytojui, komfortiškas pacientui. Vandens temperatūra ir vibracijos stiprumas yra reguliuojami, todėl burnos higiena nesukelia nemalonių pojūčių. Visi higienos procesai integruoti viename aparate: skaleris, sodapūtė, periovalymas su glicinu, Air-flow (dantų paviršiaus poliravimo) ir Perio-flow (podanteninio gydymo) technologijos, geriausiems rezultatams ir patikimai dantų bei burnos apsaugai.
  • Piezon Master 700 – aparatas, skirtas veiksmingai burnos higienai. Viename aparate integruotos technologijos (skaleris, sodapūtė, Air-flow sistema ir kt.) užtikrintai ir be skausmo pašalina mineralizuotas dantų apnašas, pigmentines dėmes, tausoja dantų emalį, suteikia gaivų burnos kvapą ir patikimą apsaugą nuo dantų ėduonies bei kitų ligų. Įrenginyje yra daugiafunkcinis pedalas ir jutiklinis skydelis, leidžiantis patogiai reguliuoti aparato veikimą ir nustatymus bei automatinė valymo sistema, kuri užtikrinta aukščiausius higienos standartus ir ilgaamžiškumą.
SOLO profilaktika

SOLO profilaktika – tai šveicarų ir vokiečių gydytojų odontologų sukurta profilaktinės dantų priežiūros programa, kuri pripažinta daugelyje pasaulio šalių kaip ypač efektyvus metodas, skirtas kontroliuoti 70 % ėduonies vystymosi  ir net 100 % periodontito pavojaus atvejų.

SOLO profilaktikos metu burnos higienistas, įvertinęs bendrąją dantų būklę, pritaikęs specifinę Solo metodiką, prireikus parenka individualius Solo-Stix tarpdančių šepetėlius, kurie padeda pašalinti net 95 % bakterijų ir Solo-Swing vieno danties šepetėlį, kuris skirtas danties lygiųjų paviršių valymui. Šis dviejų priemonių rinkinys yra atradimas dantų priežiūroje, padedantis apsaugoti dantis nuo ėduonies ir periodontito vystymosi, apnašų formavimosi. Šios priemonės taip pat tinka nešiojantiems breketus, turintiems protezuotus dantis bei implantus.

Welldent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Rekomenduojami gydytojai